ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

День міста в Хмельницькому: чим дивуватимуть та скільки витратять

Суспільство 6887
Цього року Хмельницькому виповнюється 588 років
Цього року Хмельницькому виповнюється 588 років. Фото: з архіву

Цього року святкування припадають на 28-29 вересня.

Традиційно в останні вихідні вересня Хмельницький відзначатиме День міста. Цього року святкування 588 річниці першої писемної згадки про місто припадає на 28-29 вересня.

В міському управлінні культури та туризму розповідають, що загальний кошторис святкування Дня міста у цьому році склав 1 мільйон 300 тисяч. Ця сума буде витрачена на гонорари артистів, створення інсталяцій, технічне забезпечення та інші організаційні витрати. Головною зоною святкувань вже традиційно стане вулиця Проскурівська та майданчик біля кінотеатру Шевченка. В перший день в місті відбуватимуться головні урочистості серед них і вручення призу Європи від представників Парламентської асамблеї Ради Європи.

"Заходи будуть включати урочистості з врученням призу Європи, який цього року отримало місто Хмельницький. Також зараз ведемо перемовини про влаштування арт-інсталяцій на Проскурівській. Також готуємо шоу живих скульптур, виставки просто неба, фотозони ну і традиційно вечірні концерти з виступами відомих музичних гуртів. На сьогодні вже погодили виступи з гуртами "Kadnay", "Друга ріка", "Stanza", Без Обмежень та співачкою Alyosha", - коментує заступник начальника управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Шевченко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую