ye-logo.v1.2

Недитячі канікули: за що у Хмельницькому затримують підлітків

Суспільство 4846
 У випадку правопорушення скоєного дитиною до 16 років відповідальність нестимуть батьки
У випадку правопорушення скоєного дитиною до 16 років відповідальність нестимуть батьки. Фото: lb.ua

Більшість порушень вони скоїли за кермом.

У Хмельницькому за два місяці літніх канікул патрульні зафіксували 24 правопорушення, вчинених неповнолітніми. Про це сайту «Є» повідомив інспектор зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в області Максим Рижий.

Серед правопорушень 15 адміністративних матеріалів на дітей, віком від 16 до 18 років. Більшість з них (шість протоколів) стосується керування транспортним засобом особою, яка не має на це права. Окрім цього, два протоколи склали за керування незареєстрованим транспортним засобом і стільки ж за невиконання вимоги зупинитися. Фігурували неповнолітні і в дорожньо-транспортних пригодах: два протоколи правоохоронці склали на неповнолітніх за вчинення ДТП і залишення місця ДТП та керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння. Ще двох підлітків притягнуть до відповідальності за порушення правил дорожнього руху пішоходами та дрібну крадіжку.

Як пояснюють правоохоронці, за ці првапорушення відповідатимуть самі неповнолітні. У цих випадках закон передбачає відповідальність у вигляді штрафу. Його розмір визначить суд.

Окрім того, штрафи очікують і на батьків. Патрульні за два літніх місяці склали дев’ять протоколів на батьків неповнолітніх, за правопорушення, які скоїли їхні діти. У випадку правопорушення, скоєного дитиною до 16 років, відповідальність нестимуть саме батьки за частиною 3 статті 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую