ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

У Нетішині помер довгожитель, якому було сто років

Суспільство 1799
Дмитру Мельнику було 100 років
Дмитру Мельнику було 100 років. Фото: Нетішинської міської ради

У лютому цього року він відзначив свій ювілей.

Сьомого серпня зупинилося серце Дмитра Мельника, якому 25 лютого цього року виповнилося сто років. Про це сумну звістку сповістили в прес-службі виконавчого коімтету Нетішинської міської ради.

«7 серпня зупинилося серце Дмитра Івановича Мельника – найстаршого мешканця Нетішина, учасника бойових дій Другої світової війни, вчителя від Бога з більш ніж 50-річним стажем, люблячого дідуся і батька. Людини-патріота, яка понад усе любила Україну та рідну землю., - йдеться в повідомленні прес-служби виконкому. - Попри поважний вік, він був активним членом міської ветеранської організації, завжди бажаним гостем в навчальних закладах міста, загальноміських заходів. За щирість, доброту, відвертість та душевне тепло його поважали дорослі і діти, його життєвий шлях – приклад для всіх нас».

Народився Дмитро Іванович 25 лютого 1919 року в селі Паланка на Брацлавщині Вінницької області у багатодітній родині. У 1935 році Дмитро Мельник став студентом історичного факультету Харківського педагогічного інституту. З 1938 року розпочав працювати на педагогічній ниві. У 1939 він став курсантом полкового училища в Єлабузі. Отримавши початкові ази військової науки, потрапив на радянсько-фінську війну. У листопаді 1945 був демобілізований. Повернувся на роботу в селі Глібів Хмельницької області. У 1957 році закінчив Київський інститут іноземних мов. Дмитро Іванович - відмінник народної освіти, старший вчитель, дослідник історії краю. З 1988 року Дмитро Іванович на пенсії. Саме відтоді він переїхав жити до Нетішина разом зі своєю донькою. У місті енергетиків він проводив військово-патріотичне виховання серед учнівської молоді, був активістом міської організації ради ветеранів.

Висловлюємо свої співчуття рідним та близьким Дмитра Мельника.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую