ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

Назвали Валентином: хлопчику, якого підкинули у «вікно життя», виповнився місяць

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 3180
Малюк швидко набирає вагу та цілком здоровий
Малюк швидко набирає вагу та цілком здоровий. Фото: ілюстрація pixabay.com

Дитина перебуває у відділенні недоношених.

Місяць тому, 5 липня, в Красилові у «вікні життя» залишили новонароджене немовля. Це був перший випадок за час існування соціального проекту на Хмельниччині, коли дитину, від якої захотіла відмовитися мати, поклали до спеціального бебі-боксу.

Малюка виявили на світанку. Він був недошошений, мав вагу один кілограм 825 грамів та 42 сантиметри росту. З Красилова малюка перевезли до Хмельницької дитячої лікарні у відділення недоношених.

«В понеділок, 5 серпня, хлопчику вже виповнився місяць. Дуже чудова дитина. Він підріс, наразі вже важить майже три кілограми. Цілком здоровий і в неврологічному, і в соматичному плані… Словом, грайливий, активний хлопчик, гарно набирає вагу. Він, безперечно, став улюбленцем у відділенні. Дуже приємно, що небайдужі матусі роблять йому подарунки, приносять підгузки, вологі серветки… Приїжджали провідати малюка навіть жінки з Красилова, які також привезли йому подарунок. Не залишили без приємних сюрпризів дитину і представники з громадської організації «Світанок». Звісно, потреба в підгузках та вологих серветках є завжди, тож радо приймемо такі речі для малюка від кожного, хто хоче зробити приємний безкорисливий вчинок», - розповідає Катерина Дем’яник, завідуюча відділенням для недоношених дітей Хмельницької міської дитячої лікарні.

Читайте також: У Хмельницькому пройдуть гонки на толокарах та самокатах.

Служба у справах дітей в Красилові уже виготовила для дитини документи. Йому дали ім’я, прізвище та по батькові. Відомо, що хлопчика назвали Валентином. Решта інформації конфіденційна.

Поки дитина перебуває у відділенні Хмельницької міської лікарні, згодом хлопчика переведуть у дитячий будинок «Берізка», де він чекатиме на усиновлення.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую