ye-logo.v1.2

З яких причин хмельничанам найчастіше відмовляють в отриманні субсидій

Суспільство 4370
Більшість субсидіантів отримають субсидію в автоматичному режимі
Більшість субсидіантів отримають субсидію в автоматичному режимі. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Понад дві тисячі домогосподарств Хмельницького отримали відмову в отримані субсидії.

У Хмельницькому міське управління праці та соціального захисту населення проводжує приймати звернення людей про призначення житлових субсидій на період з травня цього року до квітня 2020-го. Станом на 8 серпня в установу вже звернулося понад шість тисяч домогосподарств, проте не всі з них отримають субсидії.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, 14 тисячам 331 хмельницькій сім’ї, які отримували субсидії під час минулого опалювального сезону, будуть призначені нові в автоматичному режимі. Втім на новий період автоматично не призначаються субсидії низці категорій населення.

«До них належать люди, у яких відсутні доходи, або їх середньомісячний сукупний дохід менший за мінімальну зарплатню на початку періоду призначення субсидії. Також така проблема виникне у тих, хто не сплатив єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Автоматично не призначають субсидії орендарям, внутрішньо переміщеним особам та громадянам, які купують скраплений газ, тверде й рідке пічне побутове паливо. Те ж стосується домогосподарств, у яких фактично проживає менше осіб, ніж зареєстровано», — зазначають у Хмельницькій міській раді.

Крім того, у пресслужбі органу місцевого самоврядування повідомляють, що до управління праці та соціального захисту населення за субсидіями звернулося вже 6 тисяч 459 домогосподарств, яким не призначили її в автоматичному режимі. Проте 2 тисячам 567 родинам відмовили у звернені.

Основними причинами відмови стали:

  • наявність понад місячної заборгованості за житлово-комунальні послуги (1 тисяча 472 сімей);
  • особи зі складу домогосподарства мають менший дохід за мінімальну заробітну плату або не сплачують єдиного соціального внеску (1 тисяча 35 сімей);
  • з інших причин, зокрема — неповернення надміру перерахованих (виплачених) коштів субсидії у попередніх періодах (60 сімей).

Нагадаємо, цього тижня виконавчий комітет Хмельницької міської ради затвердив норму споживання гарячої води для населення. Вона стосується хмельничан, які мають ванну та душ, проте не встановили внутрішньоквартирного лічильника.

Читайте також: У Хмельницькому будують центр для одиноких літніх людей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую