ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

У Хмельницькому будують центр для одиноких літніх людей

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1472
Центр для літніх людей планують побудувати впродовж двох років
Центр для літніх людей планують побудувати впродовж двох років. Фото: ілюстративне freepik.com

Літні хмельничани зможуть отримати там цілодобовий прихисток в екстрених ситуаціях.

Минулого місяця у Хмельницькому стартувало будівництво центру цілодобового перебування літніх людей в екстрених ситуаціях. Його споруджують на вулиці Перемоги, 7а як частинну нинішнього територіального центру соціального обслуговування. Про це вчора, 8 серпня, під час розширеного засідання виконавчого комітету розповів начальник міського управління праці та соціального захисту населення Словян Воронецький.

За словами Словяна Воронецького, проєктна вартість центру складає майже вісім мільйонів гривень. Його почали будувати наприкінці липня й планують завершити спорудження закладу впродовж двох років. У майбутньому центрі запроєктовано 15 ліжкомісць для одиноких літніх людей та дві аудиторії під «Університет третього віку».

«Цей центр найперше працюватиме для хмельничан пенсійного віку, які опинилися у складних життєвих ситуаціях і про них нікому подбати. Наприклад, у них немає дітей чи діти виїхали за кордон, — розповідає Словян Воронецький. — У цьому центрі вони зможуть отримати цілодобовий прихисток, харчування та медичну допомогу. Хмельницький одним з перших в Україні планує відкрити такий заклад».

Начальник міського управління праці та соціального захисту населення зазначив, що крім спорудження центру потрібно прописати його положення. У ньому буде вказано, скільки часу літній хмельничанин зможе перебувати у ньому. Далі його можуть направити у заклад надання паліативної допомоги. Словян Воронецький також не виключає, що тимчасовий притулок у новозбудованому центрі зможуть отримувати не лише старші люди, а й інші одинокі хмельничани, які стикнулися з важкими хворобами й позбавлені сторонньої допомоги.

Читайте також: Де і коли на Хмельниччині відкриють нові дитсадки та школи

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую