ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

У шепетівських правоохоронців новий керівник

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3292
Шепетівську поліцію очолив полковник
Шепетівську поліцію очолив полковник. Фото: denzadnem.com.ua

Очолив відділ поліції полковник із Хмельницького.

Колективом Шепетівського відділу поліції керуватиме тимчасово виконуючий обов’язки полковник Юрій Краковецький. Як повідомляє «День за днем», він приступив до роботи 5 серпня. Донедавна полісмен очолював відділ сусіднього району — був головним поліціянтом Славутського відділу поліції. Нагадаємо, його попередник Василь Шкіндюк очолював відділ із кінця жовтня 2016-го.

«Юрій Краковецький— хмельничанин. Сам родом із Ярмолинеччини. За плечима полковника понад 20 років служби в правоохоронний органах. Чоловік був заступником начальника Хмельницького міського відділу поліції. Також очолював Ярмолинецьку та Славутську поліцію. Шепетівка для Юрія Григоровича — місто нове», - йдеться у повідомленні.

У «День за днем» додають, поки що керівник займається робочими моментами: вивчає справи та обстановку на Шепетівщині. Особливу увагу керівник приділятиме матеріалам справ тяжких та особливо тяжких злочинів, які сталися у період 2019-го року та попередніх років, та які ще й досі не розкрито, посилити контроль за громадським порядком та порушниками правил дорожнього руху.

Кадрових змін у Шепетівському відділі поліції наразі не планується. 

У декларацію за 2018 рік Юрій Краковецький вніс квартиру, дві земельних ділянки та недобудований будинок площею 144 квадратних метри в обласному центрі. За основним місцем роботи у Славутському відділі поліції заробив 175 539 гривень.

Дружина, Тетяна Андріївна, декларує квартиру в Хмельницькому та придбаний у 2018 році за 129 тисяч гривень гараж, площею 94 квадратних метри. У власності дружини також легковик «Toyota Corolla». Заробітна плата отримана за основним місцем роботи у ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО» склала 127 131 гривню, ще 20 тисяч гривень Тетяна Краковецька зберігає на банківському рахунку. Від надання майна в оренду подружжя на двох отримало трохи більше 12 тисяч гривень.

Читайте також: На Хмельниччині два відділення поліції отримали нових керівників

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую