ye-logo.v1.2

Розчищення річки, сказ та конфісковані монети – підсумки дня

Суспільство 5207
У Хмельницькому запланували розчистити понад сім кілометрів річки Південний Буг
У Хмельницькому запланували розчистити понад сім кілометрів річки Південний Буг. Фото: автора

Якими були новини 13 серпня.

Розчищення русла Південного Бугу, нові керівники відділів поліції, готовність Хмельницьких шкіл до нового навчального року, випадок сказу… Цими та іншими новинами був наповнений інформаційних простір Хмельниччини у вівторок, 13 серпня. Про це та більше розповімо у традиційних вечірніх підсумках від сайту «Є».

Кам’янець-Подільському державному історичному музею-заповіднику передали колекцію монет. Цінності були конфісковані під час спроби незаконного вивезення за кордон. Як зазначають в заповіднику, колекція складається зі срібних та мідних монет. Скоро їх можна буде побачити у виставкових експозиціях музею.

Тим часом у Хмельницькому запланували розчистити понад сім кілометрів річки Південний Буг - від вулиці Тудової до східної об’їзної дороги поблизу села Копистин. Кажуть, це вже друга частина запланованих робіт, які допоможуть покращити стан водойми. Крім того, розчистка річки необхідна для будівництва в обласному центрі індустріального парку. Яким саме чином пов’язаний стан річки з майбутнім будівництвом – дізнавайтеся у нашому матеріалі.

Чим ближче до вересня, тим актуальніше питання готовності шкіл до нового навчального року. В закладах освіти обласного центру наразі працює моніторингова група, яка й визначає, чи готові навчальні заклади прийняти школярів. Перевіряють класи, харчоблоки, навіть вбиральні… Велику увагу приділяють підготовці шкіл до навчання за новою освітньою програмою. Чи все є для першачків – у нашому матеріалі «Наскільки готові хмельницькі школи до нового навчального року».

Є у сьогоднішніх новинах й інформація про кадрові зміни в поліції. Так, нових керівників отримали Новоушицьке відділення та Летичівський відділ поліції. Сайт«Є» проаналізував їхні декларації. Які статки зазначили у них поліціянти – дізнавайтеся тут.

А на Летичівщині повідомляють про посилені протиепізоотичні заходи у боротьбі зі сказом. А саме в селі Голосків. Там днями хворий на сказ борсук забіг на сільське подвір’я та покусав господаря. Наразі в цьому населеному пункті проводяться відповідні ветеринарно-санітарні заходи проти сказу.

Приємними новинами знову порадували хмельницькі спортсмени. Хмельницька спортсменка Тетяна Щавінська успішно виступила у Німеччині й встановила рекорд України з пауерліфтингу. У своїй ваговій категорії вона підкорила штангу, вагою 100 кілограмів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую