ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Центр допомоги у Хмельницькому планують збудувати за півтора року

Юна МІТРАШКО Суспільство 1147
Вартість робіт по договору з підрядником склала 7 мільйонів 400 тисяч гривен
Вартість робіт по договору з підрядником склала 7 мільйонів 400 тисяч гривен. Фото: автора

До кінця цього року будівельники планують звести підвал, два поверхи та перекриття.

У Хмельницькому в червні стартувало будівництво центру тимчасового, цілодобового перебування людей, які потребують сторонньої допомоги, або перебувають екстрених ситуаціях. Його споруджують на вулиці Перемоги, 7а, як прибудову до нинішнього територіального центру соціального обслуговування.

На сьогодні будівельники вже вирили котлован та готуються встановлювати залізобетонні конструкції. Роботи виконує товариство «Промбуд – 1». За словами директора підприємства В’ячеслава Болдирєва, будівля, площею 384 метри квадратних, матиме два поверхи і підвальне приміщення. Проєктом заплановано одномісні та двомісні кімнати для 15 осіб, вони будуть облаштовані санвузлом. Також буде кімната для медсестри та пральня. До кінця цього року, за словами будівельника, планують звести підвал, два поверхи та перекриття. Повністю об’єкт планують завершити у грудні 2020 року і здати його «під ключ». Вартість робіт по договору з підрядником склала 7 мільйонів 400 тисяч гривень.

Загальна ж вартість проєкту, за словами начальника управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Словяна Воронецького, - 8 мільйонів 500 тисяч гривень. З них на самі будівельно-монтажні роботи виділили 5 мільйонів 950 тисяч гривень, на облаштування, меблі і техніку - 849 тисяч гривень, на інші витрати, які включили виготовлення документації, супровід та податки - 1 мільйон 770 тисяч гривень. Проєкт фінансується з міського бюджету.

"З 2020 року в Україні вступає в дію закон «Про соціальні послуги», після його запровадження буде розроблено положення про відділення тимчасового перебування, відповідно до якого воно буде функціонувати. Забігаючи наперед скажу, що послуги центр надаватиме на платній і безоплатній основі в залежності від категорії громадян та наявності у них родичів. Загалом за наданням послуг такого відділення зможуть звертатись громадяни похилого віку, інваліди, хворі (повнолітні), які потребують сторонньої допомоги, або перебувають у складній життєвій ситуації», - пояснює Словян Ількович.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую