ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

У Хмельницькому створюють Громадську раду ветеранів

Юна МІТРАШКО Суспільство 1193
Документи охочих потрапити у Громадську раду ветеранів приймають до 12 вересня
Документи охочих потрапити у Громадську раду ветеранів приймають до 12 вересня. Фото: glavcom.ua

Для врегулювання надання допомоги тим, хто постраждав від російської агресії проти України.

У Хмельницькому планують створити, ще один дорадчий орган - Громадську раду ветеранів при виконавчому комітеті міської ради. Цим займається ініціативна група, у складі якої представники п’яти громадських організацій міста. Про це повідомляє один з ініціаторів Віктор Данилевський, член Громадської ради при міністерстві ветеранів України. За його словами головна мета ради - це врегулювання питань надання допомоги для всіх верств, які постраждали від російської агресії проти України.

«Ініціативна група виступила з пропозицією і баченням, що треба створити Громадську раду при виконкомі. Ми розробили необхідне положення, склали перелік документів, які потрібні для того аби можна було обрати тих хто буде в громадській раді. Зараз ця інформація оприлюднена, для того аби всі могли ознайомитись, долучитись, зібрати та подати документи», - коментує Віктор Данилевський.

Хто представлятиме інтереси військовослужбовців, ветеранів та їх рідних у новоствореній громадській раді визначить комісія.

«Потім відбудеться засідання Хмельницької міської ради, на якому буде озвучено хто пройшов у склад громадської ради, а хто – ні і чому. Згідно з процедурою будуть обрані керівні органи, голова та секретар. Вже потім будуть обиратись напрямки або комітети, які представлятимуть окрему категорію: сім'ї загиблих, добровольці, ті хто брав участь у бойових діях, але немає статусу. Цих комітетів може бути декілька, але це вирішуватиметься пізніше», - коментує Віктор Данилевський.

Документи охочих потрапити у Громадську раду ветеранів приймають до 12 вересня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради по вулиці Проскурівського підпілля, 32, кабінет 14.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую