ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шепетівчани розробили проект реактивної системи залпового вогню

Суспільство 1565
«Берест» здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські «Гради»
«Берест» здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські «Гради». Фото: armyinform.com.ua

Нині «Берест» готують до виставки «Зброя і безпека».

Підприємство «Шепетівський ремонтний завод», що входить до концерну «Укроборонпром», за власний кошт розробило проєкт реактивної системи залпового вогню, яка отримала позначення БМ-21УМ і назву «Берест».

Як повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України, цей проєкт – модернізація існуючого комплексу БМ-21 «Град». Її суть – у заміні існуючих агрегатів, а також у застосуванні нових пристроїв. Всі комплектуючі ? українського виробництва, що значно знижує вартість виробу й виключає імпортозалежність. «Берест» здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські «Гради».

«Під час проєктування «Береста» тісно співпрацювали саме з тими, хто обслуговує в умовах бойової обстановки ракетні системи залпового вогню ? військовими артилерійських підрозділів. Врахували їхні поради й побажання», ? зазначає головний інженер заводу Станіслав Войтенко.

Нині «Берест» готують до виставки «Зброя і безпека», що відбудеться у жовтні в Києві. Розробники мають величезні сподівання, що їхній проєкт зацікавить передусім представників Збройних Сил України, і що цей косплекс значно посилить бойові спроможності артилерійських підрозділів українського війська.

Всі комплектуючі розробки ? українського виробництва, що значно знижує вартість виробу й виключає імпортозалежність.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую