ye-logo.v1.2

Фітнес-тренування на хмельницькому стадіоні проведуть троє інструкторів

Суспільство 3198
Хмельничан навчатимуть танцювати «ZUMBA»
Хмельничан навчатимуть танцювати «ZUMBA». Фото: ілюстративне з beauty.ua

Містян навчатимуть танцювати «ZUMBA»

У суботу, 31 серпня, о 9.00 на стадіоні «Поділля» відбудеться тренування «ZUMBA». Як зазначають у міськраді, проведуть заняття троє тренерів — Яна Сліпачук, Олена Савченко та Наталія Гук. Дівчата - ліцензійні інструктори танцювальної фітнес-програми «ZUMBA».

«ZUMBA» - танцювальна фітнес-програма на основі популярних латиноамериканських та сучасних ритмів, яка поєднує у собі елементи аеробіки, латини, хіп-хопу, джаз-фанку та інших. «ZUMBA Fitness» - це всесвітній бренд, який поєднує як прагнення вести здоровий спосіб життя, так і регулярні спортивні тренування під запальну танцювальну музику», - зазначають у міськраді.

Додають, що тренування із «ZUMBA» нагадує фітнес-вечірку, на якій спалюється до 900 кілокалорій за одне заняття. У ході тренувань працюють усі групи м’язів.

Учасникам занять радять прихопити пляшку води, килимок для вправ на підлозі, захист від сонця, рушник та гарний настрій.

Нагадаємо, заняття з фітнесу відбуваються в рамках реалізації проекту «Fitness city». Упродовж літа, щосуботи, містяни мали нагоду безкоштовно тренуватися на стадіоні під керівництвом різних тренерів. За підсумками занять учасники можуть вибрати кращого, на їх думку тренера.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую