ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Погода на 2 вересня: що обіцяють синоптики у день перших дзвоників

Суспільство 2060
Температура повітря коливатиметься на рівні 15-17 градусів тепла вночі та 29-31 — вдень
Температура повітря коливатиметься на рівні 15-17 градусів тепла вночі та 29-31 — вдень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Погода буде мінливою.

Завтра, 2 вересня, навчальні заклади Хмельниччини відзначатимуть свято першого дзвоника. Синоптики обіцяють, що вранці під час шкільних лінійок світитиме сонце. Далі — їх пронози розбігаються.

«Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Хмельницькому до самого вечора. Без опадів. Максимальна денна температура становитиме 29 градусів тепла», — обіцяє сайт sinoptik.ua.

Сайт gismeteo.ua погоджується, що ранок буде сонячний, а вдень небо почнуть затягувати хмари. Проте там обіцяють, що наприкінці дня варто очікувати на мінливі дощі та можливі грози.

Представники Українського гідрометеорологічного центру також прогнозують наприкінці дня в усіх частинах Хмельницької області дощі та грози. Крім того, вони зазначають, що температура повітря коливатиметься на рівні 15-17 градусів тепла вночі та 29-31 — вдень. Швидкість вітру становитиме 3-8 метрів за секунду.

За народним календарем, 2 вересня відзначають день пророка Самуїла. Перелітні круки зазвичай починають збиратися у зграї, з’являються зимові опеньки. На городі час зривати буряк і моркву. Наші предки помітили, якщо у цей день гримітиме — осінь буде затяжною.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую