ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2019

Понад 70 осіб стали підприємцями після отримання допомоги по безробіттю

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 650
Безробітні мають можливість започаткувати власну справу
Безробітні мають можливість започаткувати власну справу. Фото: ckp.in.ua

Мешканці області започатковували бізнес здебільшого у сфері послуг та торгівлі.

На Хмельниччині протягом восьми місяців отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності власну справу започаткували 71 особа. Як повідомляють у центрі зайнятості, серед них 48,5% жінки; 51,4% – молодь віком до 35 років.

«Людям, які хочуть започаткувати власну справу, надають індивідуальні та групові консультації, проводять комп’ютерну діагностику на виявлення схильностей до зайняття підприємницькою діяльністю. Крім того, організовують навчання за напрямком «Підприємець – початківець» та курси цільового призначення. До семінарських занять з безробітними залучаються соціальні партнери, а також підприємці, які за сприяння служби зайнятості започаткували власну справу та успішно її провадять», - зазначають у центрі зайнятості.

Додають, що найчастіше безробітні започатковували власну справу у сфері надання послуг з ремонту автотранспортних засобів та торговельній сфері – понад 40%, надання різного роду послуг населенню (перукарські, ремонт побутової техніки, бухгалтерські та юридичні тощо) – понад 20%, діяльність у сільському господарстві – понад 5%, надання автотранспортних послуг – 5%.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую