ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Газовики пояснили, як подоляни можуть купити блакитне паливо «за літньою ціною»

Суспільство 3275

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Оформити «газовий запас» можна до 25 вересня.

Компанія «Нафтогаз» пропонує українцям готуватися до зими зараз – придбати паливо за літніми, нижчими, цінами. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні – 5,995 гривень за один кубометр газу. Монополіст запевняє – зекономите 25 відсотків оплати за газопостачання в опалювальний сезон.

«Вперше споживачі газу Хмельниччини мають можливість взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність» та закупити необхідний обсяг блакитного палива на весь опалювальний сезон. Зараз вартість газу для населення є мінімальною з початку року. Однак, таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку зростають через збільшення попиту на паливо. Є ризик, що зимою газ подорожчає, тому у побутових споживачів є наразі можливість придбати блакитне паливо «за літньою ціною», - розповів керівник ТОВ «Хмельницькгаз збут» Андрій Левицький. - У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ».

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін і продавець не зможе вплинути на її розмір.

«Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримувати блакитне паливо на загальних умовах – по ціні, що діятиме на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатися залишком коштів», - розповів Андрій Левицький.

Щоб скористатись цією акцією, необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту), підписати додаткову угоду до типового договору постачання природного газу, внести попередню оплату і користуватись дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування/розподілу.

«Наша газопостачальна компанія запрошує усіх споживачів, які не мають боргів за природній газ, взяти участь у акції і реально зекономити кошти за дороговарнісний енергоносій. Найкраще оформити і оплатити покупку можна онлайн - в особистому кабінеті на 104.ua, а також у наших центрах обслуговування клієнтів за місцем проживання. Тому необхідно взяти з собою паспорт, актуальні показання лічильника газу і внести 100 відсотків оплату за куплений запас газу», - інформує керівник ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Читайте також: Нові розцінки на газ у серпні: скільки заплатимо

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую