ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Двох красилівчан покарали за риболовлю у нерест

Суспільство 1819
Травнева риболовля для двох чоловіків завершилась вироками Красилівського суду
Травнева риболовля для двох чоловіків завершилась вироками Красилівського суду. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловікам суд призначив заплатити штраф.

Днями Красилівський районний суд ухвалив два вироки двом чоловікам, які незаконно займались рибним промислом. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, рибалки мають сплатити штраф.

«Кримінальні провадження різні, обставини подібні. Так, рибалили чоловіки у травні цього року саме в період нересту. Ба більше, забороненими знаряддями – саморобними підхватами із сітки. Старший із них добув 73 сріблястих карасі й одного окуня, всього на суму 1258 гривень Молодшому вдалося більше – 289 карасів на суму 4913 гривень», - йдеться у повідомленні суду.

Відповідно до вимог законодавства, обидва чоловіки заподіяли істотну шкоду водним живим ресурсам. У суді вони свою вину визнали й щиро розкаялись.

Рибалок визнали винними у вчинені правопорушення передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Чоловіки отримали покарання у 1700 гривень штрафу. Знаряддя лову і всю добуту рибу суд конфіскував у дохід держави.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую