ye-logo.v1.2

Кінологи з Чехії обмінялись досвідом з хмельницькими правоохоронцями

Суспільство 2222
А на згадку про Хмельниччину чеські колеги отримали сувенірні подарунки
А на згадку про Хмельниччину чеські колеги отримали сувенірні подарунки. Фото: hm.npu.gov.ua

Чеських правоохоронців приємно вразило те, що на базі нашого кінологічного центру функціонує сучасний ветеринарний кабінет.

Днями делегація чеських правоохоронців в рамках міжнародного співробітництва відвідала кінологічний центр ГУНП в Хмельницькій області. Гості ознайомилася з структурою підрозділу, умовами праці й тренувань кінологів та їх чотирилапих підопічних. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

За словами Олексія Дяка, начальника кінологічного центру ГУНП, умови служби іноземних колег в цілому схожі з нашими, але є певні відмінності, зокрема, чеські службові собаки проживають разом із кінологами, а не у спеціальних центрах, як у нас.

«Чеських правоохоронців приємно вразило те, що на базі нашого кінологічного центру функціонує сучасний ветеринарний кабінет для обслуговування службових собак та пересувний шпиталь для чотирилапих з операційною», - розповідають правоохоронці.

За словами Олексія Дяка, начальника кінологічного центру ГУНП, умови служби іноземних колег в цілому схожі з нашими, але є певні відмінності.
Кінологи з Чекії обмінялись досвідом з хмельницькими правоохоронцями.
Чеських правоохоронців приємно вразило те, що на базі нашого кінологічного центру функціонує сучасний ветеринарний кабінет для обслуговування службових собак.

На думку поліцейських, такий обмін досвідом допоможе впровадженню кращих методик взаємодії кінологів з собаками, що позитивно відобразиться на службовій діяльності правоохоронців обох країн. А на згадку про Хмельниччину чеські колеги отримали сувенірні подарунки.

Нагадаємо, у червні цього року поліцейські-кінологи із Закарпатської, Хмельницької, Харківської, Житомирської областей та міста Києва під керівництвом заступника начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Ярослава Красьохи разом зі своїми чотирилапими напарниками пройшли тижневий курс навчання на спеціальній поліцейській тренувальній базі у місті Їглава Чеської Республіки, а також взяли участь у змаганнях з багатоборства кінологів за перехідний кубок Управління поліції Краю Височина.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую