ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

У Нетішині провели акцію з нагоди повернення в’язнів Кремля

Суспільство 1106
Прапор ВМС України у Нетішині передали до краєзнавчого музею
Прапор ВМС України у Нетішині передали до краєзнавчого музею. Фото: Нетішинської міської ради

Прапор, який майорів з грудня минулого року, передали до музею.

На площі перед адміністративною будівлею виконавчого комітету Нетішинської міської ради відбулася акція, яку провели з нагоди звільнення та повернення 35 полонених до України, яке відбулося сьомого вересня. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконкому Нетішинської міськради.

«Наші моряки і політв’язні, як справжні патріоти, діяли з честю та гідністю, так само вони поводили себе в полоні і з не меншою гордістю повернулися до рідних домівок. Наш народ непереможний», – зазначив під час заходу міський голова Олександр Супрунюк.

У Нетішині 17 грудня 2018 року було піднято прапор військово-морських сил України, який майорів поруч із державним стягом та прапором Нетішина поки українські моряки, серед яких і шепетівчанин Сергій Цибізов, не повернулися з російського полону. Тепер замість прапора ВМС підняли стяг Євросоюзу. А символ Всеукраїнської акції на підтримку полонених моряків - прапор військово-морських сил України, 9 вересня передали на зберігання до Нетішинського міського краєзнавчого музею.

Нагадаємо, на підтримку полонених моряків прапор ВМС України вивішували і на фасаді Хмельницької міської ради. Він же був розміщений і біля логотипу сайту «Є», який нагадував нашим читачам про полонених до того часу, поки моряки не повернулися в Україну.

Більше дев'яти місяців біля логотипу сайту "Є" був прапор ВМС України, як нагадування про те, що в полоні росіян перебувають 24 українських моряки.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую