ye-logo.v1.2

З російського полону повернувся моряк з Хмельниччини

Суспільство 11446
Зустріч батьків із сином Сергієм Цибізовим
Зустріч батьків із сином Сергієм Цибізовим. Фото: twitter.com/radiosvoboda

Сергія Цибізова обміняли разом з іншими військовополоненими українцями.

Сьогодні, 7 вересня, відбувся обмін військовополоненими між Україною та Росією. На Батьківщину повернулося 35 українців, серед яких військовополонені моряки й такі політичні в’язні як режисер Олег Сенцов. В Україну прилетів і 22-річний Сергій Цибізов зі Шепетівки.

За інформацією Інтернет-видання «Громадське телебачення», обмін полоненими проходив за форматом 35 на 35. Сьогодні вранці о 8:35 з московського слідчого ізолятора «Лефортово» виїхало два пасажирські автобуси. У них сиділо 24 українські моряки, захоплені Росією у листопаді минулого року. Їх та ще одинадцятьох українців, яких Москва утримувала у в’язницях, доправили до аеропорту «Внуково-2».

«Орієнтовно о 12:20 одночасно вилетіли літаки з «Внуково-2» та київського «Борисполя», — повідомляють кореспонденти «Громадське телебачення».

Фактично через годину літак з українськими Героями приземлився в «Борисполі», де їх зустрічав президент і рідні. З трапу літака зійшов у зеленому светрі й наш земляк — шепетівчанин Сергій Цибізов.

Сергій Цибізов

Сергій Цибізов у київському летовищі «Бориспіль» з батьком Андрієм Цибізовим, уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою та матір’ю Тетяною Кирилюк. Фото: з Facebook Наталії Никонової.

Сергій Цибізов та Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Нагадаємо, 24 липня Сергію Цибізову виповнилося 22 роки. Його увечері 25 листопада затримали російські прикордонники в складі екіпажу катера «Нікополь», який з ще двома українськими суднами, через Керченську протоку прямував з Одеси у Маріуполь. Після довгих місяців судів і перебування у російських СІЗО Сергій Цибізов нарешті повернувся в Україну.

Інфографіка: 24tv.ua

Окрім моряків, додому повернулися Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Микола Карп’юк, Станіслав Клих, Володимир Балух, Артур Панов, Євген Панов, Едем Бекіров, Роман Сущенко та Олексій Сизонович.

Сайт «Є» вітає українських Героїв з поверненням на Батьківщину. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую