ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому зупинився громадський транспорт (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 12732
Порожні тролейбуси стоять на вулицях Хмельницького, в очікуванні на те, коли відновиться подача електроенергії
Порожні тролейбуси стоять на вулицях Хмельницького, в очікуванні на те, коли відновиться подача електроенергії. Фото: з архіву

Все через аварійну ситуацію.

 Сьогодні, 13 вересня, в обласному центрі приблизно о 7.10 ранку зупинилися тролейбуси майже в усіх мікрорайонах міста. Через це хмельничанам важко дістатися на роботу, а на дорогах утворилися затори. Що сталося? Про це журналіст сайту «Є» запитав в директора комунального підприємства «Електротранс» Віктора Паламарчука.

«На трьох електропідстанціях, які розташовані в центрі міста, на Озерній та проспекту Миру «пробило» високовольтні кабеля, які знаходться під землею, - каже Віктор Анатолійович. – Чому це сталося, незрозуміло. Але ми намагаємося якомога швидше відновити подачу електроенергії, шукаємо резерви для заміни, акумулювали сили багатьох служб. Ось такий форс мажор виник».

Наразі, коли рух транспорту поновиться невідомо. Віктор Паламарчук висловив сподівання, що до 9.30, або 10.00 тролейбуси знову почнуть перевозити пасажирів.

Читайте також: П'ять нових тролейбусів виїхали на вулиці Хмельницького

ОНОВЛЕНО: 10.25. Поступово рух тролейбусів відновлюється. Однак, за словами Віктора Паламарчука, проблемним залишається центр міста. 

10.45. Рух повністю відновлений.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую