ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2019

Хмельницький гаражний кооператив оштрафували за неналежно оформлених охоронників

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1448
Гаражний кооператив неналежно оформив працю охоронців
Гаражний кооператив неналежно оформив працю охоронців. Фото: ілюстративне з volyn24.com

Розмір штрафу - майже 100 тисяч гривень.

У Хмельницькому з одного із гаражних кооперативів примусово стягнули 96 тисяч гривень штрафу. Як повідомляють у прес-службі управління Держпраці області, у кооперативі оформлені на неповний робочий час працівники виконували роботи повний робочий час.

«Наприкінці 2017 року під час інспекції з'ясували, що між головою правління кооперативу та працівником був укладений контракт на виконання охоронних робіт. Однак в кооперативі вівся недостовірний облік виконаної працівниками роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці», - кажуть у Держпраці.

Додають, що для охоронників встановили режим роботи 24 години — з 8:00 до 8:00 години наступного дня. Чергування проходило добу через три, що підтверджує графіком виходу на роботу.

«Водночас в інструкції по охороні кооперативу зазначено, що «Охорона організовується цілодобово чотирма охоронцями, по одному кожен з 20:00 по 8:00 та з 8:00 по 20:00». Однак, в табелях обліку робочого часу було вказано, що охоронці працювали у робочі дні по 4 години (понеділок - п’ятниця), що не відповідало дійсності», - зазначають в управлінні Держпраці області.

Окрім того, записи у книзі нарахування заробітної плати свідчили, що нарахування зарплати для працівників, а також нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків проводилось згідно з табелем робочого часу, де обліковувався робочий час по 4 години, що не відповідало відпрацьованому часу охоронником.

Таким чином управління Держпраці області оштрафувало кооператив на 96 тисяч гривень. Правомірність дій управління підтверджено у судовому порядку.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую