ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Марш за права тварин: що вимагали учасники акції у Хмельницькому

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1595
Марш за права тварин уже вдруге відбувся у Хмельницькому
Марш за права тварин уже вдруге відбувся у Хмельницькому. Фото: автора

Акція відбулась одночасно у більше як 20 містах країни.

Сьогодні, 15 вересня, у Хмельницькому та ще 24 українських містах пройшов Марш за права тварин. Подія відбувалась уже вдруге в обласному центрі і мала на меті зібрати громадян, які прагнуть гуманного поводження із тваринами.

«Хмельницький долучився до проведення всеукраїнського Маршу за права тварин. Ми зібрались на майдані, тут проводимо інформаційну кампанію, роздаємо буклети, де зазначено принципи нашого маршу та підписуємо універсал. У документі просимо Верховну Раду підтримати вимоги зоозахисників щодо поводження із тваринами», - розповідає голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак

За її словами, серед головних тез маршу — заборона використання тварин у цирку, закриття дельфінаріїв, які не мають доступу до морської води, заборона хутряних ферм. Окрім того, просять створити зоополіцію, яка б контролювала поводження людей із тваринами.

Олександр та його пес Данко
Містяни приходили як домашніми улюбленцями, так і без них
Хмельничанин Андрій виходжує хижих птахів
Лиса забрали із хутряної ферми

На подію прийшло декілька десятків містян. Більшість з них на марш привели своїх домашніх тварин. Серед них не тільки собаки та кішки, а й птахи-хижаки й, навіть, лис. Останнього з хутряної ферми поблизу столиці понад рік тому забрав хмельничанин Владислав.

«Лис Нік живе в нас у квартирі півтора року. Їсть курку, яблука, груші, перець і, навіть, цукерки, які йому не можна. Вдома з ним ще живе лабрадор. Це його улюблена подруга. Коли ми взяли Ніка, то спочатку він думав, що собака то його мама, весь час ходив біля неї, спав, грався», - додає Владислав.

На марш зі своїм трирічним собакою Данко прийшов хмельничанин Олександр. Вдома залишилась ще кішка британської породи. Каже, про подію дізнався із соцмереж і не міг не підтримати організаторів.

«Мати таких улюбленців і не прийти на цей марш — це просто не можливо було. Деякі люди надто жорстоко поводяться із тваринами, а насправді з ними можна і треба навчитися ладнати», - каже Олександр.

Учасники маршу із транспарантами в руках пройшлися центральними вулицями міста. Зупинилася колона біля кінотеатру Шевченка, де й продовжили підписання та обговорення документу. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую