ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на жовтень: багато сонячних днів та перші заморозки

Суспільство 7007

Початок жовтня порадує хмельничан теплою погодою.

У жовтні на Хмельниччину прийде справжня осінь. За попередніми прогнозами, погода буде контрастною в усіх регіонах області, повідомляє «Уніан». Сонячні дні чергуватимуться з дощовими, а температура повітря подекуди сягатиме 22 градусів тепла удень, вночі ж опускатиметься до +2.

Перші три дні жовтня тішитимуть подолян теплою погодою. А 4-6 жовтня похолодає й пройдуть дощі. Далі до кінця місяця протримається середня температура повітря, буде близькою до +10 вдень і +5 вночі. Дощі, можливо, пройдуть і 15-17 та 23-24 жовтня. В інші дні буде мінлива хмарність, яка чергуватиметься з сонячною погодою.

За інформацією «Гісметео», початок місяця буде доволі комфортним. Денна температура повітря підніматиметься до +20 градусів. Щоправда, 6-7 жовтня відчутно похолодає і пройдуть дощі. Стовпчики термометрів опустяться до +5 градусів вдень, вночі прогнозують 0…+2. Проте вже з 9 жовтня знову потепліє. Середня добова температура триматиметься на рівні +15 градусів. А з 21 жовтня осінь покаже свою сутність – почне холоднішати. Стовпчики термометрів не підіматимуться вище +10 градусів вдень, вночі прогнозують +1…+4.

Народний синоптик Леонід Горбань стверджує, що початок другого осіннього місяця порадує гарною погодою. «Щоправда, можливі невеликі дощі на початку і в кінці першої десятиденки. А температура буде досить комфортною як для жовтня. Друга декада порадує коротким потеплінням, так званим бабиним літом. В кінці цієї декади прийде похолодання, ночами можливий навіть невеликий мороз, вдень повітря трохи прогріватися. Це похолодання триватиме до початку третьої декади жовтня, після чого потеплішає. Так що буде і друге бабине літо».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую