ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

У Хмельницькому навчаються кінологи з усієї України (ФОТО+ВІДЕО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 910

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Обмінятися досвідом до обласного центру приїхали 65 кінологів.

Сидіти, лежати, фас, до мене – це лише мінімум команд, які повинна знати службовий собака. До максимуму належить вміння за лічені хвилини відшукати наркотики або вибухівку, а також правильно спрацювати при затриманні злочинця. Обмінятися секретами управління службовими собаками приїхали до Хмельницького 65 кінологів з різних силових структур України.

«У нашому кінологічному центрі Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області вперше відбувається такий масштабний тренінг. Ми проводимо не лише теоретичне навчання, а й практичне. У якості тренерів ми запросили кінологів більш ніж із 30-річним стажем практичної роботи з собаками. Ми ділимося досвідом та обговорюємо різні методики дресирування. Загалом, у Хмельницькому кінологічному центрі знаходиться 22 службові собаки, 15 з яких розшукові, а решту – спеціальні, які залучені до пошуку наркотиків та зброї. Цьогоріч на Хмельниччині за допомогою чотирилапих було зафіксовано понад 400 затримань злочинців», - розповів начальник кінологічного центру ГУНП у Хмельницькій області Олексій Дяк.

Кінолог каже, що для служби в поліції найкраще підходять саме німецькі вівчарки. Їх вважають найбільш універсальною породою, а також лабрадори.

Міжвідомчий тренінг триває на базі кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області
Кінологи навчаються не лише теорії, але й практики.
У якості тренерів запросили кінологів більш ніж із 30-річним стажем практичної роботи з собаками

«Однак, зараз велику популярність набувають бельгійські вівчарки малінуа. У Європі поліція вже не один рік працює із цією породою. Ми також залучаємо їх до служби», - каже Олексій Дяк.

На тренінг до Хмельницького приїхав молодший інспектор кінологічного центру ГУНП у Сумські області Андрій Грицина. Кінолог розповідає, що його тварина вміє не лише виконувати необхідні для службових собак завдання, а й знає деякі циркові трюки.

Кінолог Андрій Грицина розповідає, що Дарсі вміє не лише виконувати необхідні для службових собак завдання, а й знає деякі циркові трюки.
У Хмельницькому кінологічному центрі знаходиться 22 службові собаки, 15 з яких розшукові, а решту – спеціальні, які залучені до пошуку наркотиків та зброї
Обмінятися досвідом до обласного центру приїхала 65 кінологів.

«Дарсі три роки. Вона дуже розумна собака, адже вміє слухати мене на рівні рефлексів. У вільний від роботи час вона найбільше любить гратися м’ячиком. Найкращою винагородою за свій послуг для Дарсі є корм, який вона залюбки смакує. Зазвичай, у раціон тварини входять каші та м'ясо», - розповідає Андрій Анатолійович.

Навчання кінологів у Хмельницькому триває з 1 по 4 жовтня. Після закінчення навчань усі учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую