ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Хмельницькі інспектори виявили роботодавця, який не оформив неповнолітнього продавця кави

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 949
Неоформлений працівник займався продажем кавових напоїв
Неоформлений працівник займався продажем кавових напоїв. Фото: ілюстративне mediabakery.com

Наразі вирішується питання щодо накладення штрафу на фізичну особу-підприємця.

Інспектори управління Держпраці у Хмельницькі області нещодавно виявили факт використання праці 17-річної особи одним із підприємців Хмельниччини без оформлення трудових відносин.

За інформацією пресслужби управління Держпраці у Хмельницькі області, факт використання праці неповнолітнього був встановлений під час інспекційного відвідування одного з фізичних осіб-підприємців. Працівник займався продажем кавових напоїв, але з ним роботодавець не уклав трудового договору.

«Таким чином підприємець порушив вимоги частини 1 та частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України. Зокрема, він не дотримався обов’язків укладення трудового договору в письмовій формі, подачі повідомлення в органи Державної фіскальної служби про трудові відносини до початку допуску працівника до роботи», — зазначають в управлінні Держпраці.

Для усунення порушень ФОПу винесено припис, а також вирішується питання щодо його притягнення до відповідальності. Так, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Читайте також: Понад 100 тисяч гривень сплатить підприємець за неоформленого продавця млинців

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую