ye-logo.v1.2

Швейному підприємству з обласного центру загрожує понад мільйон гривень штрафу

Суспільство 7218
Під час перевірки дев'ятеро працівниць швейного цеху були неоформленими
Під час перевірки дев'ятеро працівниць швейного цеху були неоформленими. Фото: ua.all.biz

Це станеться за умови, якщо власник не оскаржить постанову в суді.

Управління Держпраці у Хмельницькій області винесло постанову про накладення штрафу на одне з хмельницьких підприємств у розмірі 1 мільйон 126 тисяч 710 гривень. Про це повідомляє пресслужба відомства. Щоправда, про яке саме підприємство йде мова – не повідомляють.

«На початку вересня інспекторами праці управління Держпраці було здійснено інспекційне відвідування швейного цеху у Хмельницькому. На момент інспекційного відвідування в цеху за устаткуванням відшивали одяг більше двадцяти працівників. З’ясовано, що дев’ять із них працювали без належного оформлення трудових відносин, - повідомили в пресслужбі управління Держпраці. - Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої на момент проведення інспекційного відвідування та виявлення порушення. Підприємству доведеться сплатити 1 126 710 гривень штрафу».

Нагадаємо, в вересні управління Держпраці у Хмельницькій області також оштрафувало один зі швейних цехів Хмельницького. За працю чотирьох неоформлених працівників штраф сягнув 500 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую