ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

У Кам’янці-Подільському підготували чергових водолазів

Суспільство 1317
Двадцять  слухачів отримали кваліфікацію «Водолаз».
Двадцять слухачів отримали кваліфікацію «Водолаз».. Фото: armyinform.com.ua

Із 2013 року навчання за цим напрямком пройшли вже три сотні людей.

У Кам’янці-Подільському в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Водолаз ІІІ класу».

Двадцятьом слухачам, які впродовж шести тижнів пройшли теоретичну, практичну підготовку й склали іспит, присвоєно кваліфікацію «Водолаз» і вручено свідоцтва й особисті книжки водолаза. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України «Армія Inform».

«Це не перший випуск фахівців-водолазів на базі Центру розмінування. Із 2013 року навчання за цим напрямком пройшли близько 300 осіб. Для підготовки водолазів у Центрі створені всі необхідні умови. Маємо чудовий водолазний комплекс із сучасними класами та спеціальним озером, що дає змогу проводити водолазні спуски й імітувати в реальних умовах позаштатні ситуації», - слова начальника Центру Володимира Родікова наводить «Армія Inform».

Як кажуть у Мінобороні, інтенсивність та якість навчального процесу в Центрі розмінування дає можливість готувати водолазних кваліфікованих фахівців, які спроможні виконати надскладні завдання під водою.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую