ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Мешканці області сплатили понад 300 мільйонів гривень військового збору

Суспільство 1002
На підтримку обороноздатності України подоляни спрямували понад 300 мільйонів гривень військового збору
На підтримку обороноздатності України подоляни спрямували понад 300 мільйонів гривень військового збору. Фото: jurblog.com.ua

Податки спрямують на підтримку обороноздатності України.

У січні – вересні 2019 року платники податків Хмельниччини на розвиток національних збройних сил перерахували до державного бюджету 323 мільйони гривень військового збору. ЯК повідомляє податкова служба області, у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 57 мільйонів гривень, або на 21 відсоток.

«Оскільки військовий збір сплачується з легальних доходів громадян, то кожен, хто отримує легальну зарплату, щомісяця робить посильний фінансовий внесок в обороноздатність держав. Свідоме виконання конституційного обов’язку щодо сплати податків має конкретний вияв у тих коштах, які у вигляді військового збору надходять до бюджету для захисту країни», - зазначають податківці.

Додають, що завдяки налагодженому діалогу з представниками бізнесу в області спостерігається позитивна тенденція у сплаті податків та зборів. Пріоритетним платежем у цьому ряду є військовий збір.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую