ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

У Хмельницькому почали інвентаризацію водойм

Суспільство 1208
Від орендарів вимагатимуть постійного зариблення водойм та їх очистку
Від орендарів вимагатимуть постійного зариблення водойм та їх очистку. Фото: з архіву

Аби розуміти хто відповідальний за їх стан.

У хмельницькому налічується 10 водойм. Серед них дві міські комунальні водойми: ділянка біля міського пляжу - 140 гектарів на балансі комунального підприємства «Парки і сквери» та водойма в мікрорайоні Озерна на балансі КП по зеленому будівництву і благоустрою міста. Інші в приватних руках.

Як розповів заступних Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук, на цьому тижні розпочали інвентаризацію водойм, які є в місті та навколо. Це потрібно аби розуміти хто відповідальний за їх стан. Займатиметься інвентаризацією спеціальна група по вивченню питання зариблення водойм в місті Хмельницькому.

«Коли її закінчимо будемо розуміти кому належать водойми та чи на законних підставах їх орендують. Від орендарів будемо вимагати постійного зариблення водойм та їх очистку і дотримання у потрібному стані, згідно з затвердженими вимогами та методиками. Окрім цього, замовили проєкт в Інституті рибного господарства Національної академії аграрних наук України, що б вони дали нам рекомендації щодо зариблення водойм у нашому регіоні», - коментує Анатолій Макарович.

І додає, що інвентаризація досить кропітка робота, тому планують завершити її у листопаді. А підвищивши стан водойм та якість їх зариблення планують брати участь в європейських програмах та розвивати спортивну риболовлю.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую