ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

Дві незаконних заправки викрили на Хмельниччині

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 881
На Хмельниччині ліквідовано дві незаконні АЗС
На Хмельниччині ліквідовано дві незаконні АЗС. Фото: ДФС у Хмельницькій області

Пальне реалізовували без будь-яких дозвільних документів.

У Хмельницькій області зупинили незаконну торгівлю пально-мастильними матеріалами. Як повідомляють у фіскальній службі області, вилучили підакцизних товарів на суму понад 1 мільйон гривень.

«Фіскальники встановили двох жителів регіону, які, не будучи зареєстрованими в органах державної влади як фізичні особи-підприємці та не маючи відповідних дозвільних документів (ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним), здійснювали реалізацію пального із автозаправних станцій, розташованих на території області», - йдеться у повідомленні.

У ДФС області додають, що з незаконного обігу вилучили 28,5 тисячі літрів дизельного пального та 18,5 тисячі літрів скрапленого газу. Загальна вартість конфіскованого — понад 1 мільйон гривень, а також обладнання АЗС вартістю 400 тисяч гривень.

За вказаними фактами стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 КУпАП "Порушення порядку провадження господарської діяльності". Псевдопідприємцям загрожує штраф до 34 тисяч гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую