ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

У Шепетівці проведуть інвентаризацію дитячих майданчиків

Юна МІТРАШКО Суспільство 742
На території міста Шепетівка зафіксовано 76 майданчиків
На території міста Шепетівка зафіксовано 76 майданчиків. Фото: volynpost.com

Аби підвищити безпеку перебування на них дітей.

Жителі Шепетівки звертаються до міської ради зі скаргами на стан дитячих майданчиків прибудинкових територій. В першу чергу, непокоїть містян безпека дітей, які там граються. Тому у місті ініціювали обстеження дитячих майданчиків аби визначити їх стан та розташування. Наступним кроком буде інвентаризація. Про це повідомляє пресслужба Шепетівської міської ради.

"Аби навести лад у цій сфері працівники міської ради провели роботу з оформлення документів на дитячі майданчики. На території міста Шепетівка зафіксовано 76 таких майданчиків. Наступний етап — інвентаризація майданчиків, виготовлення технічних паспортів на кожен з них, оцінка вартості майданчика, закріплення меж розміщення та виділення на сесії міської ради земельної ділянки під кожен дитячий майданчик. Завершальним етапом оформлення майданчиків буде взяття їх на баланс", - повідомляють у пресслужбі міськради.

Додають, що документація на кожен дитячий майданчик буде зберігатися в міській раді. Також планується визначити відповідального за утримання майданчика в належному стані, чи то ОСББ чи управлінська компанія чи комунальне підприємство.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую