ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

У ставу поряд з Шепетівським цукровим комбінатом гине риба

Суспільство 1138
Загибель риби помітили містяни
Загибель риби помітили містяни. Фото: shepetivka.com.ua

Місцева влада готує звернення до обласної екологічної інспекції щодо надзвичайної екологічної ситуації.

На ставу поряд з Шепетівським цукровим комбінатом, мешканці району помітили загибель риби. Декілька днів тому вона плавала під поверхнею води, а вчора. 25 жовтня, почала масово гинути. Про це повідомляє сайт міста Шепетівка.

На прохання шепетівчан, спеціалісти Держпродспоживслужби в Хмельницькій області відбирали воду на хімічний аналіз та попередили правоохоронців про можливий продаж на ринках міста отруєної риби. Результати показали низький вміст кисню у воді, а також перевищення рівню аміаку в воді у 10 разів.

"Ми звернулись до A’SPIK group, яка здійснює оперативне управління груп компаній, куди входить Шепетівський цукровий комбінат, щоб вони прокоментували цю подію. Вони повідомили, що не здійснюють скидів стоків без попереднього очищення у навколишні водойми, тому встановити причини забруднення мають компетентні органи. В свою чергу очільник Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Стародубов, повідомив що вони не можу повідомити претензії підприємству, тому що водойма відноситься до технічних", - йдеться в повідомленні.

Додають, що оскільки забруднена вода з технічного ставка потрапляє в річку Гуску, то міська влада готує за результатами аналізу звернення до Хмельницької обласної екологічної інспекції щодо надзвичайної екологічної ситуації.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую