ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

На Хмельниччині від початку року відремонтували 27 кілометрів доріг державного значення

Суспільство 1315
За 11 місяці вобласті відремонтувати 27 кілометрів доріг
За 11 місяці вобласті відремонтувати 27 кілометрів доріг. Фото: ілюстративне з km.ukravtodor.gov.ua

Ремонтують також декілька мостів.

У Державному агентстві автомобільних доріг України підбили підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Як зазначає Укравтодор на сторінці у фейсбуці, цьогоріч в області відновлено 27 кілометрів автодоріг, які входять  в їх підпорядкування. Йдеться про ділянки трас Н-03 та М-12, які проходять через територію обаласті.

«У 2019 році в Хмельницькій області продовжили ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-12, що є частиною транснаціонального коридору GO Highway. Зокрема, проведено реконструкцію під’їзду до Хмельницького, збудовано кільцеву розв’язку, капітально відремонтовано ділянку у напрямку кордону із Тернопільщиною», - йдеться у повідомленні.

В Укравтодорі додають, що на стадії завершення знаходиться, розпочатий минулого року, капітальний ремонт найнебезпечнішої ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці у селі Гуменці біля Кам’янця-Подільського та поточний середній ремонт ділянки на обході Старокостянтинова.

«Окрема увага приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані. Зокрема, завершується капітальний ремонт мостів через річку Мукша та через річку Случ, що на автодорозі Н-03», - пише Укравтодор.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую