ye-logo.v1.2

На Хмельниччині закрили дві незаконні автозаправки

Суспільство 2454
Загалом упродовж січня-жовтня цього року податківці на території Хмельницької області вилучили 778 тонн незаконного пального
Загалом упродовж січня-жовтня цього року податківці на території Хмельницької області вилучили 778 тонн незаконного пального. Фото: facebook.com/sfs.khmelnytskyi

З тіньового обігу правоохоронці вилучили пальне на кілька мільйонів гривень.

За інформацією Державної фіскальної служби у Хмельницькі області, місцева податкова міліція спільно з колегами зі Служби безпеки України на території області припинили роботу двох незаконних автозаправних станцій. Двоє місцевих жителів без будь-яких дозвільних документів займалися реалізацією паливно-мастильних матеріалів.

«За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено бензин марки «А-92» та «А-95 Euro», дизельне пальне та скраплений газ, а також місткості з автозаправними колонками. Загальна орієнтовна вартість конфіскованого складає майже три мільйони гривень. Зокрема, вартість вилучених з тіньового обігу підакцизних товарів оцінюють у понад два мільйони гривень», — зазначають у пресслужбі ДФС у Хмельницькій області.

На правопорушників склали протоколи за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Крім того, в ДФС у Хмельницькій області раніше зазначали, що в рамках операції «Акциз-2019» обласна податкова міліція впродовж січня-жовтня цього року вилучила з незаконного обігу 778 тонн пального. Його орієнтовну ринкову вартість оцінюють у понад 16,4 мільйона гривень.

Нагадаємо, нещодавно податкова міліція Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області спільно з Службою безпеки України у Вінницькій області викрили канал контрабанди алкоголю на територію Хмельницької області. Молдовський спирт ввозили поза митним контролем у прикордонні райони Вінниччини. Там його накопичували, а пізніше переміщували на територію Хмельницької області з метою незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую