ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Дві фугасні бомби знешкодили на Старокостянтинівщини

Суспільство 971
Бомби, вагою 100 кілограмів, знешкодили
Бомби, вагою 100 кілограмів, знешкодили. Фото: km.dsns.gov.ua

В області продовжують знаходити снаряди часів Другої світової війни.

Вчора, сьомого листопада, у двох районах Хмельниччини піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення облуправління Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкодилим снаряди. Усі вони, за повідомленням пресслужби відомства, пролежали в землі з часів Другої світової війни.

Так, у спеціально відведеному місці знищили дві фугасних авіабомби ФАБ-100. Їз було виявлено напередодні в селі Воронківці Старокостянтинівського району.

Знищили і артилерійський снаряд калібру 152 міліметрів часів Другої Світової війни. Небезпечну знахідку було виявлено напередодні в селі Мякоти Ізяславського району.

З початку року на теренах Хмельницької області вже виявили 2496 снарядів часів Другої світової війни, з яких 16 – цього місяця.

Державна служба з надзвичайних ситуацій переконливо закликає громадян неухильно дотримуватись правил безпеки у разі вибухонебезпечної знахідки. Ні в якому разі не брати до рук небезпечний предмет, не переносите та не розбирати його, а тим більше, – не кидати в багаття. А одразу телефонувати за номером телефону 101.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую