ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Рибоохоронці зафіксували ряд порушень

Суспільство 964
Рибу, яку без належних документыв продавали на ринках, вилучили
Рибу, яку без належних документыв продавали на ринках, вилучили. Фото: пресслужби Хмельницького рибоохоронного патруля

За перший тиждень листопада скали 14 актів, які передадуть до суду.

З початку листопада державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 14 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

«У порушників вилучено 39 кілограмів водних біоресурсів та 6 одиниць заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 85 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 453 гривні», - слова виконуючого обв’язки керівника рибоохоронного патруля Олега Атаманчука наводить пресслужба відомства.

Так, доприкладу, п’ятого листопада рейдова група виявила грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на річці Ікопоть, у межах села Пашківці Старокостянтинівського району. Громадянин здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – сіткою. Виловив чоитри карася та одну щуку. А на ринках Старокостянтинова та Деражні в продавців, які продавали рибу без належних документів, вилучили десятки кілограм риби.

На всіх порушників складені протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцями скоєння правопорушень.


До речі, сума штрафів за порушення правил рибальства становить від 34 до 680 гривень. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність - штраф від 1 700 до 3 400 гривень або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині виявили п’ять рибалок-порушників.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую