ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Хмельницька прокуратура домоглася повернути державі землі водного фонду

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 614
Земельні ділянки ще у 2008 році передали у приватну власність для ведення селянського господарства
Земельні ділянки ще у 2008 році передали у приватну власність для ведення селянського господарства. Фото: ілюстративне uezd.com.ua

Земельні ділянки частково розташовані в межах прибережної захисної смуги.

Працівники місцевої прокуратури оскаржили в суді розпорядження Хмельницької райдержадміністрації, згідно з яким шість гектарів землі передали у приватну власність.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, ще у 2008 році Хмельницька райдержадміністрація дала дозвіл чотирьом громадянам на розробку й затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Після чого вони отримали їх у приватну власність для ведення особистого селянського господарства. Загальна площа ділянок склала шість гектарів.

«Насправді, ці ділянки частково розташовані у межах прибережної захисної смуги притоки річки Смотрич і належать до земель водного фонду. Тому чинне законодавство не передбачає їх безоплатної приватизації. Крім того, райдержадміністрація вийшла за межі своїх повноважень, адже не мала права розпоряджатися цими землями», — повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Виявивши це порушення, представники прокуратури звернулися в орган правосуддя з вимогами про визнання розпорядження райдержадміністрації та державних актів на землю недійсними, а також повернення ділянок до державної власності. У результаті Хмельницький міськрайонний суд повністю визнав позовні вимоги правоохоронців.

Читайте також: Правоохоронці викрили незаконне ввезення молдовського спирту на територію Хмельниччини

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую