ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Антимонопольний комітет покарав хмельницькі компанії за змову

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1258
Торік завдяки змові з конкурентом ПВКФ «Будкомп» виграло тендер на улаштування тротуару та велосипедних доріжок на Старокостянтинівському шосе
Торік завдяки змові з конкурентом ПВКФ «Будкомп» виграло тендер на улаштування тротуару та велосипедних доріжок на Старокостянтинівському шосе. Фото: ілюстративне varianty.lviv.ua

Компанії-змовники належать одній людині.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало хмельницьке приватне підприємство «Рембудкомп» і приватну виробничо-комерційну фірму «Будкомп». Причиною стало узгодження їх дій під час проведення тендеру на улаштування тротуару та велосипедних доріжок в обласному центрі.

За інформацією пресслужби територіальне відділення Антимонопольного комітету України, торік управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради провело тендер на улаштування тротуару та велосипедних доріжок на Старокостянтинівському шосе. Переможцем відкритих торгів стало ПВКФ «Будкомп». Фірма запропонувала найнижчу ціну — 2 мільйони 583 тисячі 391 гривню. Проте правоохоронці з управління захисту економіки в Хмельницькій області Національної поліції України виявили ознаки змови переможця тендеру з одним із конкурентів — ПП «Рембудкомп» (третім учасником тендеру було комунальне підприємство «Хмельницькбудзамовник» — авт.).

«Обидва учасники в один день розмістили свої пропозиції з одного електронного майданчика, використавши для завантаження документів IP-адресу ПП «Рембудкомп». Також під час реєстрації на електронному майданчику вказали спільну контактну особу, яка одночасно є засновником та керівником обох компаній», — повідомляють у пресслужбі Антимонопольного комітету України.

Таким чином Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України загалом оштрафувало обидві компанії на 136 тисяч гривень. Крім того, їм заборонили брати участь у державних закупівлях впродовж наступних трьох років.

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зазначається, що власником ПВКФ «Будкомп» і ПП «Рембудкомп» є Войцеховський Віктор Станіславович. За інформацією громадського руху «Чесно», у 2015 році під час місцевих виборів він балотувався до Хмельницької міської ради від політичної партії «Відродження». Проте тоді не зміг потрапити до органу місцевого самоврядування.

Читайте також: «Незаконну» велодоріжку в Хмельницькому повернуть

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую