ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Аграрії протестують: спочатку перекрили дорогу за містом, а тепер їдуть під стіни облдержадміністрації (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 4743
Аграрії вимагають не підтримувати законопроект про обіг сільськогосподарських земель
Аграрії вимагають не підтримувати законопроект про обіг сільськогосподарських земель. Фото: автора

Таким чином вони вимагають не приймати законопроект щодо обігу сільськогосподарських земель.

Зранку аграрії та фермери перекрили трасу М-12 в районі села Прибузьке Хмельницького району. За словами заступника голови спілки «Всеукраїнська аграрна рада» Аліма Міщука, таким чином вони вимагають не підтримувати законопроект 2178/10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

«Сьогодні відбувається засідання погоджувальної ради і буде розглядатися питання землі. Тому ми стоїмо, щоб показати, що цей законопроект не можна підтримувати. Таких локацій, де протестують аграрії і фермери, по Україні є близько двадцяти. Але представники поліції спрацювали таким чином, що весь рух автотранспорту перенаправили в обхід перехрестя, де ми стоїмо», – зазначив Алім Міщук.

За словами правоохоронців, які працюють на місці події, щоб не допустити утворення пробки у місті перекриття траси, рух автотранспорту організували об’їзними автошляхами.

Обіцяють стояти, аж поки не буде результатів погоджувальної ради, яка засідає сьогодні, 11 листопада

В результаті аграрії, з усією технікою та вимогами, перемістилися під стіни Хмельницької обласної державної адміністрації.

Алім Міщук каже, будуть стояти аж доки не буде результатів засідання погоджувальної ради.

На місці працюють представники поліції

Станом на 10.55 мітингувальники переміщуються під стіни Хмельницької ОДА.

ОНОВЛЕНО 11:30

Аграрії розпочали акцію протесту під стінами Хмельницької ОДА. На площі, навпроти адмінбудівлі, розмістили трактори, а самі, з плакатами в руках, зібралися біля монументу "Віра, Надія, Любов". Свою позицію з аргументами висловили депутати обласної ради, активісти, зокрема Кузьма Матвіюк.  

11:55 До мітингувальників вийшов голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний. 

"Позиція моя і депутатського корпусу однакова: ми на позачерговій сесії прийняли звернення із головним посилом "Ні продажу землі". Підтримую державницьку позицію Кузьми Матвіюка про те, що якщо землею не буде володіти українець, то ми втратимо Державу. Треба якісно доопрацювати цей закон і піднормативні: так, ринок землі має бути. І той пайовик, власник землі, який вже не можу її обробляти, має мати право її продати. Але кому і в чиїх руках маєбутиукраїнська земля, має бути чітко регламентовано законом. Тобто ті кошти, які заплановано на підтримкуівикупземлі, нехай держава і використає на викуп у тих, хто не може, чи не хоче її обробляти з якихось причин", - заявив Михайло Загородний. 

12:10 Аграрії закінчили свою акцію протесту.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую