ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Дівчина з Хмельниччини дефілювала по цвяхах у відомому модельному реаліті

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 7666
З трьохсот дівчат, які прийшли на кастинг проекту, до сезону потрапило шістнадцять дівчат. Серед них Дарина Герасимчук
З трьохсот дівчат, які прийшли на кастинг проекту, до сезону потрапило шістнадцять дівчат. Серед них Дарина Герасимчук. Фото: will-live.com

Юна полончанка змагається у «Топ-моделі по-українськи».

Триває третій сезон проєкту «Топ-модель по-українськи», який транслюється на «Новому каналі». За звання топ-моделі вже кілька місяців борються учасниці з різних куточків України, серед них і 17-річна Дарина Герасимчук з Полонного.

В останньому випуску програми, яка днями вийшла в ефір, для дівчат-учасниць вчергове підготували низку випробувань. Вісім з шістнадцяти моделей, які продовжили змагатися за перемогу, виконали завдання від експертів проєкту. Цього тижня моделі переймалися гострими соціальними проблемами та вчилися надихати суспільство до вирішення важливих тем.

У фотосесії від Соні Плакидюк основною ідеєю випробування стала проблема захисту звірів у цирку. Дівчатам потрібно було позою передати характер тварини, в яку вони перевтілилися, а емоцією її страждання.

Дарина примірялася на себе образ конячки. Позуючи замкненою у клітці, полончанка справила гарне враження на експертів. «Мені подобається, коли Дарина відключає «відмінницю» і працює так, ніби на неї ніхто не дивиться. Це була фантастична робота», - підсумувала фотографиня. Дівчина не перемогла у завданні, але увійшла в трійку кращих.

У наступному завданні Володимир Демчинський і Сергій Нікітюк виступили за урбаністичне мистецтво стінопису, а саме, за створення муралів на будинках. Екстремальне завдання учасниць – позування на висоті у сукні. Сукня – малюнок, який надихає місцевих жителів. Позувати довелося на висоті десятого поверху. Образ Дарини Герасимчук – дівчина з Уолл-стріт, бізнес акула.

На думку експертів, полончанці не вдалося повністю втілити поставлене завдання. «Їй не зрозуміло, що таке Уолл-стріт, де воно, і хто ці люди. Вона ще занадто молода і зелена, аби зрозуміти, хто така успішна жінка», - заявив Сергій Нікітюк.

Читайте також: Творці «Орла і Решки» випустили передачу про Хмельницький.

Третє випробування пов’язане з темою хейтерів. Завдання дівчат – пройти тропою хейтерів, яка виявилася подіумом з цвяхів. На дефіле моделі мали випромінювати щастя і незламність та надихнути людей іти до своєї мети, незважаючи на «хейт».

Дарина пішла першою. «Я не боюсь йти першою абсолютно. Я вже через таке тут пройшла, що здається і по цвяхах, і по склу теж зможу пройти, - каже вона. - Роблю перший крок і розумію, як пече. Здається, що кров тече. В цей час на мене прям перед обличчям грязюка падає. Мені здавалося, що подіум вічний».

Дарина ступає подіумом з цвяхів. Фото: скрін з відео

За ідеєю, кульки з водою та фарбою, які падали на подіум, символізують негатив і бруд, який неочікувано з’являється в соцмережах. Від дівчат очікувалась правильна реакція, вони мали навчитися не звертати на це уваги та бути сильними.

Дівчина, яка найкраще впоралася з завданням, має можливість знятися у наступному кліпі українського співака Артема Пивоварова. Серед двох дівчат, яких виділив артист, була Дарина. Але все ж місце у відеороботі музиканта полончанці не дісталося.

Після всіх випробувань, за рішенням журі, дівчина пройшла далі у проєкт. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую