ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Пам'ятний знак жертвам Голодомору відновлюють у Нетішині

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 751
Памятний знак змінить вигляд
Памятний знак змінить вигляд. Фото: із фейсбук-спільноти "Мій Нетішин"

До існуючої конструкції додадуть декілька елементів.

У Нетішині розпочали роботи з оновлення пам’ятного знаку жертвам Голодомору. Уже декілька днів ремонтники проводять монтаж, аби встановити на існуючі конструкції декілька елементів.

«Зараз пам’ятник Голодомору – це два бетонних стовпи. Понад десять років він у такому стані. Колись планували його повністю обкласти мармуром, однак наразі це дуже дорого. Щоб закінчити раніше задумане потрібен не один мільйон гривень. Тому вирішили вчинити по-іншому», - каже перший заступник Нетішинського міського голови Іван Романюк.

За його словами, місто замовило металеву конструкцію хлопчика з опущеними руками. Це додасть монументу смислового та емоційного навантаження. Вартість конструкції – 120 тисяч гривень.

«Один зі стовпів понизять і встановлять на ньому наконечник у вигляді свічки. Він стане вищим, а ця палаюча свічка символізуватиме вічну пам'ять про жертви. На іншому стовпі свічка буде погаслою – це згасла енергія тих, хто відійшов у вічність. Також на монументі буде викарбувано текст», - додав Іван Васильович.

Завершити усі роботи планують до пам’ятних днів, коли країна згадуватиме жертв Голодомору – 23 листопада.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую