ye-logo.v1.2

Кам’янчанка перемогла на фестивалі печворку в США

Суспільство 5430
Наталія Лашко, майстриня з Кам
Наталія Лашко, майстриня з Кам'янець-Подільського – одна із шести людей в світі, яка володіє технікою вишивки соломою. Фото: uain.press

Серед семи тисяч робіт майстрів клаптикової техніки зі всього світу квілт кам’янчанки Наталії Лашко визнано найкращим.

Уперше в історії світового печворку (клаптикове шиття) роботи представників Асоціації майстрів клаптикового шиття України експонувалися на 45-му ювілейному Міжнародному фестивалі печворку в Х'юстоні (США). Про це повідомляє 24 канал.

Найвищу нагороду в номінації «Інноваційні клаптикові техніки» з призовим фондом у 5 тисяч доларів здобула українка – кам’янчанка Наталія Лашко. Зазначається, що в конкурсній програмі змагалися майстрині зі сорока країн та США. Всього відзнак та нагород отримали 101 майстриня, але лише вісім із них увійшли в топ найкращих робіт світу. Серед них і квілт Наталії Лашко «…Шла до нього, наче місячна царівна».

Наталія Лашко, майстриня з Кам'янець-Подільського – одна із шести людей в світі, яка володіє технікою вишивки соломою. Цю техніку вона застосовує в клаптиковому шитті для створення унікальної краси портретних картин і клаптикових композицій.

Відомо, що Наталія Лашко, як переможець у своїй категорії, отримала можливість експонуватися в провідних музеях декоративно-прикладного мистецтва США та представляти свої роботи на профільних фестивалях і виставках протягом 2020 року. А також інформацію про майстриню, її роботу та Україну буде надруковано у всіх профільних виданнях Америки.

Довідково: Міжнародний фестиваль печворку в Х'юстоні (США) - подія світового масштабу. Під час проведення заходу експонується більше тисячі робіт декоративно-прикладного мистецтва, туди приїздять понад 100 тисяч відвідувачів щороку з усіх куточків світу. Конкурсні програми фестивалю мають призовий фонд у розмірі 97 750 доларів й розподіляються між переможцями восьми категорій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую