ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Кращий за Калашникова: на красилівському заводі виготовляють штурмові гвинтівки

Суспільство 11540
Декілька тисяч екземплярів придбали для українських військових
Декілька тисяч екземплярів придбали для українських військових. Фото: скрін з відео

Зброя призначена для спецпідрозділів.

Українська штурмова гвинтівка «Малюк» випередила за всіма показниками радянський аналог автомат Калашникова. Про це йдеться у сюжеті «2+2». Декілька тисяч екземплярів придбали для українських військових, перш за все - спецпідрозділів.

«Штурмова гвинтівка не боїться води та стріляє у багнюці. Розробили зброю українські конструктори ще у 2005 році, але зібрали перший зразок лише 2014. Зробила це приватна компанія на базі заводу у Красилові. На заводі до того часу активно випускали ракетні тримачі для винищувачів. Продукція найбільше цікавила лише одну країну – Росію. З початком війни на сході тут почали переоснащення – замість тримачів вирішили збирати стрілецьку зброю. «Малюк» запустили в серійне виробництво», - йдеться у сюжеті «2+2».

Ще одна назва автомату «Вулкан». Спочатку це була модернізована версія Калашникова. Згодом повністю відійшли від такого методу і тепер жодної деталі немає від нього. Загалом за чотири роки красилівські конструктори випустили три модифікації «Малюка». Остання версія активно тестується.

«Автомат комплектований коліматорним прицілом, механічним прицілом, калібр звичний - 5,45 та 7,62. Темп стрільби значно вищий – 700 пострілів за хвилину. На красилівському заводі готові повністю озброїти наше військо, але на наступний рік від Генштабу поки замовлень немає», - зазначають у сюжеті.

Попри це, завод підписав контракт на декілька мільйонів гривень з Індонезією. Азіатська країна планує повністю озброїти свою армію українськими автоматами.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую