ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

У Хмельницькому в переповненому тролейбусі розбили скло вхідних дверей

Юна МІТРАШКО Суспільство 9552
попередньо відомо, що жінка, яка останньою зайшла на середні двері тролейбусу, передумала їхати і вдарила по дверям
попередньо відомо, що жінка, яка останньою зайшла на середні двері тролейбусу, передумала їхати і вдарила по дверям. Фото: ХКП «Електротранс»

Ніхто з пасажирів не постраждав.

У Хмельницькому в тролейбусі, що прямував за маршрутом 7а, на зупинці у центрі міста розбили скло вхідних дверей. Інцидент стався після того як, люди зайшли до салону тролейбусу. Ніхто з пасажирів не постраждав. Про це кореспондентам сайту «Є» повідомив директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

За його словами, попередньо відомо, що жінка, яка останньою зайшла на середні двері тролейбусу, передумала їхати і вдарила по дверям.

«Ймовірно в жіночій сумці було щось важке і тому скло розбилось. На вимогу пасажирки, двері відчинили, вона вийшла з тролейбуса і пішла. Транспортний засіб вже зняли з маршруту. У понеділок почнемо роботи із заміни скла. Якщо таке скло є в наявності на складі замінимо, якщо ні, то будемо замовляти. Вартість такої заміни близько 3 000 гривень», - коментує Віктор Паламарчук.

За його словами, замінювати розбите скло будуть за кошт підприємства. І така ситуація далеко не перша. Подібні випадки стаються з періодичністю у два-три місяці.

«Постійно пасажири щось ламають і з середини, і з зовні. Зазвичай через те, що заходять масово, хочуть швидше їхати і по необережності стаються подібні випадки. А буває що хтось з вулиці чимось кине. Приблизно раз на два три місяці щось міняємо чи ремонтуємо. Хотілось, щоб таких випадків було менше, бо це затратно для підприємства», - розповідає Віктор Анатолійович.

Читайте також: Е-квиток у Хмельницькому: коли з’являться валідатори і як вони виглядатимуть

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую