ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

Громадам пропонують новий перспективний план формування територій

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1420
Перспективний план формування територій громад області пропонують оновити
Перспективний план формування територій громад області пропонують оновити. Фото: wikimapia.org

Не всі громади довели свою спроможність.

В облдержадміністрації під час засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою обговорили пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад. Як повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА, наразі перспективний план формування територій громад області передбачає утворення на території області 62-х об’єднаних територіальних громад. Відтак, 47 громад (76%) передбачених перспективним планом вже створено, але не всі у повному складі, 4 об’єднані територіальні громади, утворені у поточному році, не передбачені в перспективному плані.

Однак, зазначили під час засідання, нещодавно проведений аналіз показує, що не всі громади довели свою спроможність. Окрім того, Мінрегіон розробив проєкт нової Методики формування спроможних територіальних громад в частині критеріїв визначення ресурсної спроможності ОТГ. Відтак, враховуючи зазначене, фахівці облдержадміністрації та хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування попрацювали над оновленням перспективного плану формування територій громад області.

Проведений аналіз показує, що не всі громади довели свою спроможність. Фото: adm-km.gov.ua

Як зазначають в ОДА, керівники районів та ОТГ мають до 19 листопада опрацювати озвученні пропозиції та подати їх до обласної державної адміністрації, оскільки 21 листопада в адміністрації відбудеться засідання за участю депутатів Верховної Ради від області щодо обговорення остаточного варіанту перспективного плану.

Запропоновани перспективний план пропонують обговорити на рівні громад та районів. Фото: adm-km.gov.ua.

Після цього, розроблені та опрацьовані проекти змін до перспективного плану будуть направленні на розгляд Кабінету Міністрів України. Зазначається, що після затвердження Урядом ніяких змін у перспективному плані більше не передбачається.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую