ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Прогноз погоди на вікенд 22-24 листопада: снігом не засипле, але «мінус» буде

Суспільство 1777

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Значних опадів у ці дні не передбачається, хіба що буде мряка.

Під кінець листопада осінь на Хмельниччині вирішила нагадати, що може бути не лише сонячною та сухою, а й з дощами та мокрим снігом. Відтак, теплого вікенду синоптики не обіцяють. Буде і морозець, і мряка, і вітер.

Уже завтра, в п’ятницю, 22 листопада, невеличкий «мінус» очікується і в день, і в ночі. Як свідчить ресурс «Синоптик», удень буде до -2-х, уночі до -4-х. Небо буде хмарним, але опадів не передбачається.

У суботу, 23 листопада, нічна температура все ще триматиметься на рівні -4-х, а удень триматиметься на рівні «нуля». Схожі температурні показники протримаються і в неділю, 24 листопада. Значних опадів у ці дні не передбачається, хіба що буде мряка.

«Гісметео» у п’ятницю, суботу та неділю вдень прогнозують до «плюс» одного градусу тепла та невеличкий сніг у суботу.

Синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у фейсбуці прогнозує, що 22-го листопада в Україні буде холодно та вітряно: «Вночі на Заході очікується близько нуля градусів, на Сході -5-12 градусів, на Закарпатті до +6 градусів. Завтра вдень в Україні від 3 морозу до 3 тепла, на Сході місцями до 5 градусів морозу, на Заході +1+5 градусів, на Закарпатті до +10 градусів. Опадів не буде - антициклон, хіба якась противна мряка. Потепління, відносне, із опадами, орієнтовно передбачається з 28-го листопада».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую