ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

Колесо огляду з Дунаївців таки перевезуть на південь

Суспільство 3173
Усі кошти від оренди обіцяють вкладати в благоустрій парку
Усі кошти від оренди обіцяють вкладати в благоустрій парку. Фото: з фейсбук-сторінки Ділові Дунаївці

Рішення підтримали на сесії міськради.

Колесо огляду, встановлене в парку відпочинку міста Дунаївці, демонтують та здаватимуть в оренду. Учора, 21 листопада, таке рішення підтримали депутати на сесії міської ради.

Відомо, що атракціон наразі не працює. Як сайт «Є» повідомляв раніше, на адресу Дунаєвецької міської ради надійшов лист від підприємця із пропозицією передачі колеса огляду в довгострокову оренду за умови його демонтажу та подальшого розміщення в одному з курортних міст України. Термін оренди – до 20 років.

Згідно з пропозицією, підприємець зобов’язується протягом кожного року сплачувати за оренду колеса по 200 тисяч гривень. Також на місці демонтованого колеса обіцяє облаштувати дитячий майданчик, вартістю не менше 30 тисяч гривень.

Як зазначають в міській раді, це колесо огляду не працює вже понад 15 років. Додають, що його ремонт та експлуатація в місті – це великі витрати і окупатися цей атракціон в Дунаївцях не буде.

«Точної дати, коли колесо огляду будуть перевозити, ще немає. Цьому передуватиме обов’язкова процедура оцінки. Окрім того, наразі вже є домовленість про те, що підприємець наперед оплатить оренду за три роки. Це буде 600 тисяч. Усі ці гроші ми вкладемо в будівництво сучасного дитячого майданчика на цьому місці. Також на сесії вирішили, що всі кошти, які будуть надходити від оренди колеса огляду, міська рада буде вкладати в розбудову та благоустрій парку», - зазначає голова міської ради Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую