ye-logo.v1.2

Понад 100 видів послуг надаватимуть у новому ЦНАПі Сатанова

Суспільство 2791
Центр надання адмінпослуг обладнаний новими меблями та оргтехнікою
Центр надання адмінпослуг обладнаний новими меблями та оргтехнікою . Фото: Алла Дахновець

Обслуговуватиме центр надання адмінпослуг майже вісім тисяч жителів громади.

Офіційне відкриття відбулося у п’ятницю, 22 листопада. За словами голови Сатанівської громади Альберта Собкова, робота над зведенням центру розпочалася ще у 2017 році. Тоді розпочали реконструкцію приміщення, а вже у 2018 – виграли конкурс в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою». Програма забезпечила обладнання, техніку, програмне забезпечення, повне облаштування 6 робочих місць, у тому числі двох віддалених – у селах Клинове та Іванківці.

«Центр адміністративних послуг обслуговуватиме майже вісім тисяч жителів громади. Тут надаватимуться понад 100 видів послуг і це лише початок, адже ми будемо розвиватися і додавати усі послуги, яких будуть потребувати наші жителі громади», – каже Альберт Собков.

Директор ЦНАПу Валентина Кошалко переконана, що відтепер усі послуги, за якими раніше треба було обходити не одну структуру і витратити від декількох годин, до декількох днів, можна буде отримати в одному місці і оперативно.

«Кожна людина, яка проживає у нашій громаді, має відчувати опіку і турботу про себе. У нас можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити право власності, чи користування земельною ділянкою. А також усі послуги, які надавала Сатанівська селищна рада», – зазначила директорка ЦНАПу.

Центр офіційно відкрили 22 листопада.  

Зазначимо, що зовсім нещодавно у Сатанівській громаді відкрили Центр надання соціальних послуг.

Читайте також: Ще дев'ять громад обрали для створення центрів надання адмінпослуг
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую