ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

У Сатанові запрацював Центр надання соціальних послуг за понад п'ять мільйонів гривень

Ангеліна Мовчан Суспільство 1332
Центр надання соціальних послуг обслуговуватиме близько 8 тисяч жителів
Центр надання соціальних послуг обслуговуватиме близько 8 тисяч жителів. Фото: adm-km.gov.ua

Більшість коштів - із державного бюджету.

Колись у цьому приміщенні розташовувався будинок культури, однак керівництво Сатанівської ОТГ свого часу вирішило, що цей заклад має працювати в іншому форматі, повідомляє Хмельницька ОДА.

У 2017 році проєкт отримав і відповідне фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Роботи велися протягом 2017-2019 років. Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 5,23 мільйонів гривень, з яких 4 мільйони 685 тисяч гривень надійшли з Державного фонду регіонального розвитку, а ще понад пів мільйона гривень виділили в рамках співфінансування із бюджету громади.

Відтепер цей Центр надаватиме соціальні послуги для 8 000 громадян Сатанівської ОТГ. Як повідомляють у селищній раді, тут можна буде отримати послугу догляду вдома, адресної допомоги, соціально-педагогічні та послуги з медичної реабілітації і масажу, проводити профілактику та лікування плоскостопості та сколіозу, займатися лікувальною фізкультурою, тощо. Не забули і про створення комфортних умов для відвідувачів, зокрема передбачено комфортний зал очікування.

Центр надання соціальних послуг - це частина проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 5,23 мільйонів гривень

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую