ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

Яку роботу служба зайнятості пропонує людям з інвалідністю

Суспільство 1221
Хмельницька обласна служба зайнятості сприяє зайнятості осіб з інвалідністю
Хмельницька обласна служба зайнятості сприяє зайнятості осіб з інвалідністю. Фото: www.prostir.ua

Декому вдається започаткувати власну справу.

Упродовж січня-жовтня послугами обласної служби зайнятості скористались майже три тисячі безробітних осіб з інвалідністю. Як повідомляють в обласній службі зайнятості, допомогу по безробіттю отримували 2,7 тисячі таких людей.

«Із загальної кількості безробітних осіб з інвалідністю понад 40% складали жінки, 14% – учасники АТО (ООС). Для осіб з інвалідністю актуальними були понад 730 вакансій. Забезпечено роботою 907 осіб з інвалідністю, понад три сотні проходили професійне навчання», - йдеться у повідомлені.

Люди з особливими потребами працевлаштовані на вакантні місця економістів, інженерів-будівельників, агрономів, психологів, бухгалтерів, кухарів, адміністраторів, охоронників, продавців, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, електрогазозварників, слюсарів, електромонтерів, швачок.

«Започаткували власну справу 11 осіб з інвалідністю, скориставшись одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Серед сфер діяльності - надання перукарських послуг, діяльність у сфері бухгалтерського обліку, роздрібна торгівля, надання послуг мобільного харчування, виробництво меблів, вирощування сільськогосподарських культур, технічне обслуговування та ремонт», - зазначають у службі зайнятості.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую